Novinky


Co to vlastně je ten LINK DIGGER?
Jedná se o nástroj, který vám dokáže zjistit jak si na tom stojí nejenom vaše stránka ale také konkurence. Chcete vědět jaké nové odkazy za poslední měsíc získala vaše konkurence?
Jestli odkazy na vás jsou spíše textové nebo přes obrázky? Potřebujete rychle a jednoduše zjistit počty externích odkazů na jednotlivé URL?
Na které cílové stránky budují odkazy a jaké přitom používají „anchor“ texty?

A to nejlepší, nebudete potřebovat žádný další účet u jiné služby.
Více se dozvíte na stánce SEMORuHledáte-li dodavatel pro prodej na internetu – tedy dodavatele e-shopu je možné se obrátit na některou z mnoha agetur, které shopy tvoří. A nebo se můžete obrátit na agetury, které tvoří e-shopy na opensource platformách, tak jako se to děje v zahraničí. V zahraničí je poměr vlastní/cizí platforma zcela opačný než v ČR. Tam se agentury se spoléhají na platformy a frameworky třetích stran. U velké většiny tendrů v zahraničí, je podmínkou výběrového řízení open source platforma bez vendor locku.
Téměř 80 % agentur využívá pro stavbu e-shopů na míru vlastní platformu
Rozsáhlý výzkum pro vás udělali kolegové ze shopsysu na adrese https://exec.shopsys.cz/vyzkum si můžete přečíst více.

Už víte proč není důležité mít web na vlastním řešení? Ale používat open source platformu? Já vytvářím weby a shopy na open source platformě WordPress a WooCommerce.Většina klientů tajně doufá, že když objedná web, tak bude samozřejmě optimalizovaný pro SEO. Většina klientů je zklamaná… a to nejen proto že si tento požadavek nedá rovnou do smlouvy, ale předpokládají že to tak nějak je součástí. Ne není to součástí, vždy je dobré vědět co chcete, a také je dobré to hodit na papír nebo na smlouvu. Když to nedáte do požadavků tak pak budete zklamaní.Sleva jen ten nejobyčejnější marketing, který můžete dělat a kterým jen potvrzujete, že máte zbytečně velké marže a negarantujete kvalitu produktu. Čísla v článku to jen potvrzují. Slevy až 80 %? Jak e-shopy kouzlí s cenami aneb Black Friday po ČeskuPodle https://www.moovweb.com/anyone-use-social-sharing-buttons-mobile/ 0.6% uživatelů používá tlačítka sociálních médií na ploše svého počítače a pouze 0.2% v mobilních zařízeních. Nastal čas se zbavit tohoto balastu, který stejně jen spomaluje web!Ať jsem dělal cokoli, vždy jsem potkal davy těch, kdo věděli, jak to mám dělat lépe. Až je mi divné, že to nedělají sami (a nikdy nedělali).Dobrý specialista nechce nést podnikatelské riziko za věci, které neovlivní.​Buď chcete od webdeveloperů jako součást nabídky do tendru hotové wireframes či grafiku, nebo chcete na konci dostat dobrý web. Obojí nejde.Nemůžu jinak než sdíle a citovat Daniela Dočekala. Se 100 fanoušky máte na Facebooku dosah v desítkách procent. Postupně ale dojdete ke 2 %.Pokud jste dělali SEO se mnou tak se nemate čeho bát pokud vsak jste pro linkbuilding pouzili katlogy a mnoho pak zřejmě jste již přišli nebo přijdete o pozice. Vypadá to že Seznam.cz dostal rozum. Tak hodně štěsti.
Novinky

SEMOR spustil LINK DIGGER
01. června 2020 Co to vlastně je ten LINK DIGGER? Jedná se o nástroj, který vám dokáže zjistit jak si na tom ...
e-shopy na míru
11. dubna 2019 Hledáte-li dodavatel pro prodej na internetu - tedy dodavatele e-shopu je možné se obrátit na některou z mnoha ...
Taky objednáváte web s nadsazenými požadavky?
01. března 2018 Většina klientů tajně doufá, že když objedná web, tak bude samozřejmě optimalizovaný pro SEO. Většina klientů je zklamaná... ...

Google Partner

Stránky

Odkazy