Internetová prezentace


Internetová prezentace je více než vývěsní štít, či navštívenka

Možná Vám někdo bude tvrdit, že nejdůležitější je obsah. Vězte však že lidé ve většině případů dají na první dojem. Pokud se Vám povede Vaši prezentaci zpracovat tak, aby její vzhled působil emotivně na podvědomí Vaší cílové skupiny, pak máte první vítězství. Důležitý je zajímavý a pečlivě zpracovaný text, doplněný o související fotografie. A právě díky poutavému obsahu na Vás budou odkazovat internetové služby jako je Seznam či Google, ty efektní grafika vůbec nezajímá a jdou výhradně po textovém obsahu, ale to není vše.

Vzhled webových stránek by se každopádně měl graficky nést především v duchu loga firmy a všech ostatních propagačních materiálů, které využíváte, jako jsou vizitky, letáky, razítka, hlavičkové papíry, obálky a podobně. Odborně se tomu říká korporátní identita (anglicky corporate identity), ale v podstatě jde pouze o to, že všechny tyto materiály by měly být zpracovávány v jednotném duchu, čímž se umocní jejich propagační potenciál. Tento soubor je důležité nechat si vytvořit profesionály.

Internetová prezentace není jen nějaká webová stránka kam můžete „nacpat“ co chcete (však on to ten internet snese), ale jde především o Vás jak se budete prezentovat vy a Vaše společnost.

Webové stránky jsou v poslední době jeden z nejúčinnějších prostředků jak oslovit potenciální zákazníky. Je to vlastně taková výkladní skříň u obchodu či kanceláře jež je otevřená 24 hodin denně a 365 dní v roce. Její nespornou výhodou je navíc od tištěných medií její měřitelnost  účinnosti.

Tvořím internetové prezentace a internetové obchody na míru. Strukturované, s přehlednou navigací a typografií. Nechci říkat že jsem „copywriter“ ale co se týká originálních textů, dokáži vytvořit poutavý a originální optimalizovaný text, který je jednou z nutností pro kvalitní obsah. Všechny webové stránky jsou sledovány Google Analytics, pro analýzu zdrojů provozu a chování návštěvníků na stránkách, což Vám pomůže přesněji zacílit váš marketing na internetu na danou obec či oblast populace.

Pro tvorbu webu používám ověřený redakční systém WordPress, jehož ovládání je velmi intuitivní a je velmi přizpůsobivý. Pokud dokážete ovládat a používat emailového klienta (Thunderbird, Outlook…..) a umíte s programem MSWord a Excel bude pro vás „hračka“ i ovládat tento redakční systém.

Pro složitější, především internetové obchody používám system anvio který je vytvořen právě pro internetové obchody a je plně optimalizovatelný a jednoduše navržený aby uživatelé neměli žádnou potíž jej využívat.

Vždy se snažím vytvářet neotřelý a originální design, tak aby byl oku lahodící a přesto přístupný na ovládání a jednoduchý. některé mé práce viz stránka reference, kde najdete to co jsem již zrealizoval a samozřejmě se i nadále o to starám.

 
Novinky

SEMOR spustil LINK DIGGER
01. června 2020 Co to vlastně je ten LINK DIGGER? Jedná se o nástroj, který vám dokáže zjistit jak si na tom ...
e-shopy na míru
11. dubna 2019 Hledáte-li dodavatel pro prodej na internetu - tedy dodavatele e-shopu je možné se obrátit na některou z mnoha ...
Taky objednáváte web s nadsazenými požadavky?
01. března 2018 Většina klientů tajně doufá, že když objedná web, tak bude samozřejmě optimalizovaný pro SEO. Většina klientů je zklamaná... ...

Google Partner

Stránky

Odkazy