Link Building


Link building – budování zpětných odkazů

Jeden z nejdůležitějších parametrů při hodnocení webových stránek vyhledávači. Počet a kvalita zpětných odkazů na vaše stránky

je jednou z nejdůležitějších součástí optimalizace pro vyhledávače (SEO). Dostatek kvalitních zpětných odkazů vám zaručí zvýšení návštěvnosti a zlepšení pozic ve vyhledávačích. Jedná se v podstatě o webovou obdobu public relations.

Zpětné odkazy – backlinky jsou rozhodně nejdůležitější prvky optimalizace pro vyhledávače každé webové stránky. SEO (Search engines optimalization) je v podstatě souhrn několika faktorů Vašeho webu, který rozhoduje o tom, na jakých pozicích ve vyhledávačích se budou Vaše stránky zobrazovat. Zjednodušeně řečeno, čím lepší optimalizaci pro vyhledávače Váš web má, tím výše bude ve výsledcích vyhledávačů zobrazován.

Čím více zpětných odkazů na Vaše stránky vede, tím lepší optimalizaci pro vyhledávače máte, a tím výše se budete ve vyhledávačích zobrazovat. Samozřejmně nezáleží pouze na samotném počtu odkazů, velkou roli hraje také optimalizace stránky, která na Vás odkazuje. Čím kvalitnější SEO taková stránka má, tím více zvyšuje právě to Vaše.

A co že vám link building zajistí?

především nárůst přímé návštěvnosti prostřednictvím získaných odkazů, zlepšení pozic stránek ve vyhledávačích a tím pádem zvýšení návštěvnosti webu z vyhledávačů. A o to především jde.

Disponuji několika weby, které provozuji a jak je možné na nich získat zpětné odkazy? To je celkem jednoduché stačí mě kontaktovat buď osobně nebo na emailu a já Vám prozradím další informace o link buildingu.
Novinky

SEMOR spustil LINK DIGGER
01. června 2020 Co to vlastně je ten LINK DIGGER? Jedná se o nástroj, který vám dokáže zjistit jak si na tom ...
e-shopy na míru
11. dubna 2019 Hledáte-li dodavatel pro prodej na internetu - tedy dodavatele e-shopu je možné se obrátit na některou z mnoha ...
Taky objednáváte web s nadsazenými požadavky?
01. března 2018 Většina klientů tajně doufá, že když objedná web, tak bude samozřejmě optimalizovaný pro SEO. Většina klientů je zklamaná... ...

Google Partner

Stránky

Odkazy