Vítejte


Již od roku 2001 se věnuji intenzivně optimalizaci webových stránek pro vyhledávače (SEO), internetovým marketingem (SEM), poskytuji profesionální služby v oblasti tvorby webových prezentací a internetových obchodů (viz. reference), v poslední době se věnuji velmi intenzivně marketingu v sociálních sítích jako jsou facebook, twitter a další online média pro marketing, PR a zákaznický servis. V rámci optimalizací se věnuji i optimalizaci sociálních médií (SMO). V neposlední řadě se věnuji i tzv. systémům PPC (pay per click).

A od roku 1994 jsem pracoval v různých reklamních agenturách jako například Prestige-M s.r.o., Mountain Creative s.r.o. kde jsem se naučil grafice a tak trochu i designu. V současné době dovedu na míru ušít reklamní kampaně včetně polepu vozidel či bannerů s reklamními polepy.

Ve svém volném čase, kterého moc není se věnuji aktivně volejbalu, a také své rodině včetně pejska Diesela.
Novinky

Vy ještě používáte na webu sdílení na sociálních sítích?
09. Srpen 2017 Podle https://www.moovweb.com/anyone-use-social-sharing-buttons-mobile/ 0.6% uživatelů používá tlačítka sociálních médií na ploše svého počítače a pouze 0.2% v mobilních zařízeních. ...
Moudro
02. Duben 2017 Ať jsem dělal cokoli, vždy jsem potkal davy těch, kdo věděli, jak to mám dělat lépe. Až je ...
Dobrý specialista…..
28. Prosinec 2016 Dobrý specialista nechce nést podnikatelské riziko za věci, které neovlivní.

Google Partner

Stránky

Odkazy