SMM


SMM – Social Media Marketing – Marketing v sociálních sítích

SMM využívá sociální sítě, blogy, on-line komunity pro integrovanou marketingovou koordinovanou komunikaci propagačních prvků jako jsou mix-reklama, osobní prodej, public relations, propagace, direct marketing a především podpora prodeje přes konkrétně zacílené zprávy.

SMM se soustředí své úsilí především vytvořit obsah, který přitahuje pozornost, vytváří online rozhovory, a vybízí čtenáře sdílet tyto zprávy v sociálních sítích.Zprávy se šíří od uživatele k uživateli s velkou pravděpodobností kladné odezvy, neboť jsou z důvěryhodného zdroje.

Sociální média se stala platformou, která je dostupná všem osobám bez rozdílu věku s přístupem k internetu. Otevírá tak dveře pro organizace, aby zvýšily povědomí  o značce a usnadňují tak komunikaci se zákazníkem. Kromě toho sociální média slouží jako relativně levná platforma pro organizace a společnosti k provádění marketingových kampaní. Organizace tak mohou získat přímou zpětnou vazbu od svých zákazníků na cílových trzích.

Sociální média se nyní stále více používají nejen pro vliv projektu na trh, ale také sbírají důležitá demografická data na základě interakce, vyskytující se na různých platformách.

Nejdůležitější platformy sociálních médií: Facebook, YouTube, LinkedIn, Twitter, MySpace, Digg a další
Novinky

SEMOR spustil LINK DIGGER
01. června 2020 Co to vlastně je ten LINK DIGGER? Jedná se o nástroj, který vám dokáže zjistit jak si na tom ...
e-shopy na míru
11. dubna 2019 Hledáte-li dodavatel pro prodej na internetu - tedy dodavatele e-shopu je možné se obrátit na některou z mnoha ...
Taky objednáváte web s nadsazenými požadavky?
01. března 2018 Většina klientů tajně doufá, že když objedná web, tak bude samozřejmě optimalizovaný pro SEO. Většina klientů je zklamaná... ...

Google Partner

Stránky

Odkazy