Link Building


Link building – budování zpětných odkazů

Jeden z nejdůležitějších parametrů při hodnocení webových stránek vyhledávači. Počet a kvalita zpětných odkazů na vaše stránky

je jednou z nejdůležitějších součástí optimalizace pro vyhledávače (SEO). Dostatek kvalitních zpětných odkazů vám zaručí zvýšení návštěvnosti a zlepšení pozic ve vyhledávačích. Jedná se v podstatě o webovou obdobu public relations.

Zpětné odkazy – backlinky jsou rozhodně nejdůležitější prvky optimalizace pro vyhledávače každé webové stránky. SEO (Search engines optimalization) je v podstatě souhrn několika faktorů Vašeho webu, který rozhoduje o tom, na jakých pozicích ve vyhledávačích se budou Vaše stránky zobrazovat. Zjednodušeně řečeno, čím lepší optimalizaci pro vyhledávače Váš web má, tím výše bude ve výsledcích vyhledávačů zobrazován.

Čím více zpětných odkazů na Vaše stránky vede, tím lepší optimalizaci pro vyhledávače máte, a tím výše se budete ve vyhledávačích zobrazovat. Samozřejmně nezáleží pouze na samotném počtu odkazů, velkou roli hraje také optimalizace stránky, která na Vás odkazuje. Čím kvalitnější SEO taková stránka má, tím více zvyšuje právě to Vaše.

A co že vám link building zajistí?

především nárůst přímé návštěvnosti prostřednictvím získaných odkazů, zlepšení pozic stránek ve vyhledávačích a tím pádem zvýšení návštěvnosti webu z vyhledávačů. A o to především jde.

Disponuji několika weby, které provozuji a jak je možné na nich získat zpětné odkazy? To je celkem jednoduché stačí mě kontaktovat buď osobně nebo na emailu a já Vám prozradím další informace o link buildingu.
Novinky

Moudro
02. Duben 2017 Ať jsem dělal cokoli, vždy jsem potkal davy těch, kdo věděli, jak to mám dělat lépe. Až je ...
Dobrý specialista…..
28. Prosinec 2016 Dobrý specialista nechce nést podnikatelské riziko za věci, které neovlivní.
Jen info pro všechny co chtějí nový web nebo e-shop
06. Červenec 2016 ​Buď chcete od webdeveloperů jako součást nabídky do tendru hotové wireframes či grafiku, nebo chcete na konci dostat ...

Google Partner

Stránky

Odkazy